1. ledna 2011

Nový rok

Krásný sváteční večer...
Pin It

1. týden

...Nový rok, nový měsíc, nový list v kalendáři...
natali design cal2011
Pin It

Bylinky

Miluji jejich vůni a hlavně teď v zimě s nimi léčím celou rodinku. Vařím čajíky na různé nemoci, hlavně na kašel a průdušky, ale i čaj na chřipku a rýmu se u nás sejde. A o bylinkách na posílení imunity nemusím ani mluvit. Ty se hodí pořád. A další úžasné tipy na léčení bylinkami najdete v seriálu Bylinky v akci. A na bylinky mám úžasné hrnečky...a všechny jsou plné :-). A na další bylinky mi jedna z mých úžasných virtuálních kamarádek ušila a vyšila bombastické pytlíky. Hned jak je naplním  a pověsím tak se pochlubím :-).

Pin It

31. prosince 2010

Voda čo ma drží na vodou

...to jste vy..všechny moje virtuální i nevirtuální kamarádky a já Vám holky děkuji...děkuji že jste...


Pin It

Ocenění

Už před nějakou dobou jsem dostala od Magdíka krásné ocenění a jelikož jsem slíbila, že se po svátcích na to vrhnu, tak slib plním, abych nešla do Nového roku s restem :-). Magdi moc si toho vážím a děkuji...

Pravidla pro udělení:
1) Poděkovat osobě, která ocenění věnovala, dát odkaz na její stránky a umístit logo na svých stránkách
2) Napsat o sobě 7 věcí, které mohou být zajímavé pro ostatní
3) Napsat mnou nominovaných 7 blogů a dát na ně odkaz
4) Napsat na nominované blogy o udělení jmenování

Jelikož toto ocenění už dostalo mraky šikulek, tak opravdu nevím komu dalšímu ho ještě věnovat abych se neopakovala a hlavně vybrat mezi tolika krásnými blogy je opravdu těžké. Tak že se omlouvám, že nikoho nenominuji, ale slibuji, že budu koukat a jestli narazím na nějaký úžasný blog který ocenění ještě nemá, tak hned mu ho tam šoupnu :-).

WarmChristmas YalanaDesign
Pin It

30. prosince 2010

PF 2011

Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, 
ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům. 
Andělům bez křídel nemůžeme říkat andělé, proto jim říkáme přátelé.


Pin It

Hadrová Ančka

Nedávno jsem na blogu své virtuální kamarádky Mokopky narazila na článek o úžasné knížce Johnny Gruellové s krásným názvem Hadrová Ančka. Knížka mě tak zaujala, že jsem vynaložila úsilí a sehnala si její starší vydání jako má Mokopka. Ale také jsem zatoužila po nějaké hadrové panence, kterou bych jednou dala své malé Naty až si budeme spolu z knížky číst. Jenže jelikož jsou mi ruční práce jako je šití, háčkování, pletení zapovězeny, tak jsem přemýšlela koho o ušití poprosím. Černý Petr :-) padl na moji úžasnou kámošku Veroniku, která na rozdíl od mé maličkosti umí zrovna ty ruční práce, které já absolutně nezvládám a která s ušitím souhlasila....ale než došlo k samotné realizaci, tak jsem na Aukru narazila na úžasnou hadrovou panenku a hned jsem věděla, že to je ta pravá Ančka pro mě a moji holčičku. Tak že panenka zatím slouží jako dekorace a čeká až Naty doroste a bude si s ní hrát :-).

                                                              LYA VintageLove          
Pin It

29. prosince 2010

Doba našich babiček

Nebyla úžasná? Miluji to staré "harampádí" a ráda se jím obklopuji, tedy pokud peněženka dovolí :-). 

Pin It

Svíčky

Mám ráda tajemné něžně mihotavé světlo svíček....proto taky vlastním mraky různých domečků, lampiček, lucerniček (jednou vám všechny možná nafotím :-), které vždycky hrou stínů navodí úžasnou atmosféru a krásně zútulní interiér měkkým světlem. Prostě spotřeba čajových svíček v zimních měsících je u nás neskutečná :-)

Pin It

Modrá

V poslední době hned vedle béžové moje nejoblíbenější barva.

„Jsi modrá jako hladina, jsi řeka, která usíná.
Jsi jako nebe za úsvitu a věříš na lži ze soucitu.
Na nemoci a uzdravení a na hříchy a odpuštění.
Ať se v každé roční době prostíráš ve mě a já v tobě.
Krajino nejkrásnějších míst, knížko má, v níž se učím číst.
Ať klín tvůj láskou nepohrdne, když nosíš roucho milosrdné.“
(Jak básníci přicházejí o iluze)
Pin It

28. prosince 2010

Čtyřlístky všude kam se podíváš...

Jetelový čtyřlístek je velice vzácný, proto ho lidé považují za silný amulet přinášející štěstí. Člověka, který ho nosí v kapse, čeká v životě štěstí, bohatství a láska. Navíc čtyřlístek poskytuje člověku nadpřirozené síly, umožňuje mu mluvit s duchy, vílami a anděly. Pravý čtyřlístek často nahrazují lidé i uměle vyrobenými z látky, papíru, často takovéto čtyřlístky věnují svým blízkým na znamení přátelství. Ale pravdou je, že jen darovaný čtyřlístek přinese štěstí. Sice to asi neplatí při darování čtyřlístku sama sobě, ovšem to neznamená, že se sem tam nemůžu obdarovat nějakou drobností s tímto úžasným dekorem :-). I děti mám 4 :-)..je to ten nejúžasnější čtyřlístek na světě..aspoň pro mě. 
Pin It

27. prosince 2010

Těšení

Já za to nemůžu, mám vánoce moc ráda,
ale už se hrozně těším na sluníčko, na hrabání v hlíně, sázení kytek........

Pin It

Ohlednutí

Bude konec roku a člověk má tendenci rekapitulovat a dávat si předsevzetí...což já nedělám, jelikož to co bylo bylo a radši koukám dopředu, z většiny chyb se stejně nepoučím (jsem Beran a jdu hlavou proti zdi) a hlavně si nedávám žádná předsevzetí. Ty jsou přece od toho aby se porušovaly :-). Tak že místo rekapitulace minulého roku a plánů na další rok nabízím malé ohlédnutí za vánocemi minulými i těmi letošními. Stačí kliknout :-).

natali design xmas
Pin It

26. prosince 2010

Sváteční zamyšlení

Co září víc než svíčky na vánočním stromečku?
Dětské oči...

                                     natali design dream                                       natali design merryxmas

Pin It