12. března 2011

Šablony na dort

V jednom článku jsem ukazovala, jak jsem využila Vránovic vystřihovánky  na udělání dekoru sluníčka pomocí moučkového cukru na buchtu nebo na dort. A dneska jsem narazila na šablony, které si můžete stáhnout, vytisknout a pro tyto účely použít :-). Hezké zdobení ♥♥♥.
inspirace pointclick home
Pin It

Mini skleník

A na bylinky by se sešel i nějaký pěkný mini skleník. Tak šup pro rámečky třeba do Ikea a s chutí do toho :-).
inspirace Country Living
Pin It

Jmenovky ze lžiček

Chystáte se sázet bylinky a nemáte k nim jmenovky? Tak jsi je udělejte ze starých lžiček :-). Raznice písmena seženete třeba tady a nebo v nějakém obchodě s nářadím. Existují různé velikosti od 1 mm až po 12 mm. 

inspirace internet
Pin It

Jaro číhá za kopcem

Do Čech už přiletěla první vlaštovka :-) a dneska je tam opravdu krásně jarně, tak že došlo i na menší úklid a velikonoční výzdobu v pergole. Odpoledne začnu trochu dávat do pucu záhonky. 


Pin It

11. března 2011

Něžná vajíčka

Není to krása? Jen škoda, že já jsem levá jak šavle na tyto věci :-)
inspirace internet
Pin It

Voláme jaro

inspirace internet
Pin It

Jaro u kamarádky

O kamarádce Petře jsem tu už párkrát psala a dneska vám ukážu něco z její jarní tvorby ♥♥♥. Prostě na co sáhne, to se jí daří :-).

inspirace od Petry
Pin It

10. března 2011

Venkovská inspirace

...a další inspirativní album a i doma to má paní moc pěkné ♥♥♥ a taky tato inspirace stojí za zhlédnutí :-)...

inspirace internet
Pin It

Venkovská zahrada

Narazila jsem dnes na jedno moc pěkné album a dokonce jsem tam našla fotky naší zahrádky. To mě těší obzvlášť, jelikož jsem vždycky ráda, když se vám u mě líbí a dokonce si moje fotky ukládáte jako inspiraci ♥.
inspirace internet
Pin It

První polštář

Jelikož na víkend hlásí super počasí, tak jsem se zaměřila dneska na pergolu a ušila do ní první polštářek z koberce :-). Letos bude pergola béžovo modrá, tak že další polštářky budou do modra.

Pin It

Košilové polštářky

Polštářky z koberců už tady byly, tak že dneska jsem našla nápad jak upotřebit staré košile :-). 
inspirace Martha Stewart's
Pin It

9. března 2011

Polštáře z pruhovaných koberců Ikea

Už jednou jsem na blogu věnovala příspěvek šití polštářků z koberců z Ikea. A jelikož dneska se mi podařil super kup a sehnala jsem koberce s bleděmodrými pruhy, tak dojde i na polštářky do pergoly :-). 

inspirace internet
Pin It

Další várka inspirace

Dnes se omlouvám, ale celý den jsem byla pryč, tak že s příspěvky pokulhávám :-). Tak aspoň trochu velikonoční inspirace, když dneska máme Popeleční středu

inspirace internet
Pin It

8. března 2011

MDŽ

Sice tento svátek neslavím (no já bych třeba kytku brala, jenže nejsou lidé, kteří by ji dali), ale to není důvod neudělat si radost sama sobě ♥♥♥. Tak že jsem si dneska udělala radost na Aukru. Podařilo se mi za pár korun získat háčkovaný návlek na lustr či lampu :-) a potom úžasný přehoz s háčkováním na manželskou postel ♥♥♥. Z toho mám tedy radost ohromnou. Vypadá úžasně ♥♥♥.


Pin It

Veselá velikonoční vajíčka

Nápad, který zná skoro každý - stačí slupky cibule, kurkuma neboli indický šafrán, širší gumičky, stará punčocha a třeba papír na motiv srdíčka. A můžete se dát s chutí do barvení ♥♥♥.

inspirace frokenfro
Pin It

Velikonoční motýlci

Máte doma drátek, korálky a barevný papír? Jestli ano, tak pak už vám stačí jen větvička, na kterou tuto jednoduchou motýlí dekoraci umístíte :-)

inspirace tinglas
Pin It

Dárek od sar

Tak to je on :-), můj dnešní šampión ♥♥♥


Pin It

Kytičky a ptáčci

Zaujal mě tento hezký návod na kytičky a ptáčky z plsti nebo textilu. Autorka doporučuje pověsit třeba na větvičku a nebo naplnit bylinkami a dát  na ramínko mezi šaty, popřípadě můžete někomu věnovat jako dárek. V návodu je i odkaz na šablonu. 

inspirace taradennis
Pin It

Ťukání

Slyšíte? To jaro a velikonoce ťukají na dveře :-D...

inspirace Living
Pin It

Semínka

Dneska mi dorazily semínka Lobelia "Cambridge Blue" a "White Lady" a taky Malva moschata alba "White Mallow". Tak že jsem koupila zeminu a hurá na sázení. Tedy zatím jen lobelek. Jsem zvědavá, jelikož loni se mi je podařilo ze semínek vypěstovat a osvědčilo se mi když je pěstuji v samozavlažovacím truhlíku. Tak že uvidíme, jak porostou letos.


Pin It

Balíček

Dneska mi dorazil balíček od sar s kabátky na vajíčka (nebo jak řekla její kamarádka s háčkovanými kondomy :-)). Na její balíčky se vždycky hrozně těším. Nejenže je mám krásně úhledně nazdobené a zabalené, ale taky tam vždycky na mě čeká nějaké překvapení ♥♥♥. Dneska na mě vyjuknul úžasný pidi zajíček, kterého sar ušila podle střihu od safrýska a vyšila ho modrou bavlnkou. Je úžasný a já moc děkuji ♥♥♥. Odpoledne ho nafotím :-).


Pin It

7. března 2011

Trochu jarní inspirace

inspirace internet
Pin It

Venkovní výzdoba

Tak jsem dodělala i trochu venkovní výzdoby do ulice. Zatím nemám žádné kytky, macešky budou asi až na konci března, tak jsem udělala jen takové provizorní truhlíky :-) aby na těch parapetech aspoň něco bylo. 


Pin It

6. března 2011

Lék na splín

Každá máme určitě ten svůj...u mě někdy zabere úklid, někdy vana s voňavými olejíčky....ale mám jeden lék, který zabere vždycky....film Mamma mia....můžu ho vidět třeba 5x po sobě a nikdy mě neomrzí ♥♥♥. A hodně mě držel nad vodou v době těhotenství s Natýskem. Prostě je to film u kterého můžu vypnout a krásně snít....třeba toto je moje zamilovaná písnička a jsem hrozně ráda, že mám Natali ♥♥♥ a těším se, že budu mít parťačku až vyroste :-).


Pin It

Splín

Dneska to na mě zase nějak padlo :-(, tak jsem si udělala malou radost u Metudky ♥♥♥
inspirace Metudka
Pin It

10 - 11.týden

natali design cal2011
Pin It

Kytičkové filigrány

Pro ty, co se nudí :-). A další kytičkové bordury do oken najdete na MMB.

Pin It

Koupelna pokračuje...

Neflákám se a mezi velikonočním šílenstvím se věnuji i koupelně :-). Podařilo se mi na inzerát sehnat háčky, poličky, podlahové desky a stoličku. Tak že v další fázi musím vyměnit ručníky za béžové, v Ikea koupit nějaký hodící se box na hračky do vany místo toho žlutého a ještě by se šikly ze dvě poličky, nějaké háčky a jedna podlahová deska před umyvadlo ze série Molger ořech :-). 


Pin It

Nudle

Od malička miluji nudle nebo jakékoliv těstoviny na sladko....s tvarohem, mákem, s praženou strouhankou, perníkem...Tak že dneska jeden recept, na který jsem narazila. Tedy v první řadě mě zaujala ta krásná zapékací miska :-). 
inspirace Aha
Pin It