1. října 2011

La Maison de Lavande
Nový úžasný e-shop s Jeanne d ´Arc Living produkty a s ním i první soutěž o časopis, který mám moc ráda. Tak že doporučuji všem.....nezapomeňte určitě mrknout k Vlaďce na blog :-) a zapojit se do soutěže. 


Pin It

30. září 2011

Trochu šití

Já sice jak všichni ví nešiji (tedy mimo těch záclonek do ložnice), ale ráda koukám po něčem, co bych si třeba ušila kdybych to uměla :-). inspirace Rakam
Pin It

29. září 2011

Podzim u nás doma ...
Pin It

Dárek

Dnes mi dorazila tato krása od Jarky a přihodila i endorfiny :-). Moc a moc děkuji :-). Jsi nejšikovnější anděl ♥♥♥.


Pin It

27. září 2011

A zase ta semínka

Jelikož jsem se rozhodla, že příští rok si zkusím co nejvíc kytiček pořídit ze semínek, tak už  pomalu syslím. Další várka je na cestě. Jsem zvědavá, kolik rostlinek se mi podaří vypěstovat :-). Přijde to levněji než sazenice a když se něčemu nebude dařit, tak mě to nebude tak mrzet. A hlavně když to dobře půjde, tak budu mít kytičky, které se tu některé jako sazeničky ani nedostanou :-). 

inspirace internet
Pin It

25. září 2011

Podzimní čaj z chryzantémy

Čaj je opravdu možné dělat naprosto ze všeho....a navíc chryzantéma léčí. Já bych dneska potřebovala ale spíše masáž :-). Celý den jsem dávala dohromady zahradu. Sice má být ještě pěkné počasí, ale chci být připravená, kdyby náhodou nějaké přízemní mrazíky přišly. Nerada bych o svoje přenosné kytičky přišla :-). 

inspirace ireceptar
Pin It