12. listopadu 2011

Co se mi líbí...

inspirace internet
Pin It

Mamma Mia


Já ten film k zbláznění miluju ♥♥♥...

Pin It

11. listopadu 2011

Doba adventní

Už se nezadržitelně blíží, první adventní neděle je tu coby dup. Už se těším, až vytáhnu zase krabice s výzdobou (tedy když je všechny najdu, jelikož tu máme skřítky, kteří mi každý rok nějakou krabici schovají a baví se tím, jak usilovně všechny ostatní otvírám včetně těch, které jsou popsané Velikonoce :-D a hledám) a budu zdobit. Zatím vám dám k nahlédnutí svoji výzdobu  v roce 2008, 2009 a 2010 než nachystám a nafotím tu letošní. A ještě jsem nafotila moje závěsné celoroční svícny :-). Na tom druhém ještě nemám přidělané kalíšky na svíčky, jelikož už je taky delší dobu hledám :-D. Dobře jsem je schovala (nebo že by opět skřítci?) a jsem fakt zvědavá, kde je nakonec najdu. 


Pin It

Dávkovač na potraviny Chvalko

Tak dneska díky Evičce, která mě navedla na jeden antik vím, jakou konečnou podobu by měl mít můj dávkovač na potraviny. Stačí sehnat dřevěnou desku a můžu si ho pověsit :-). Vidíte a tak to je pořád..samé náhody. Evča mi dala odkaz kvůli mlýnku s motivem holanských mlýnů a já tam našla mimo něho i toto. Evi díky ♥♥♥, že na mě myslíš :-).

inspirace internet
Pin It

10. listopadu 2011

Červený adventní věnec

Aby jste neřekli, že sem dávám pořád jen modré věci, tak dnes je malá změna. Jasně, že já bych ho asi ozdobila dřevěnými ozdobami (vidím tam koníčky a medvídky) a svíčky a mašle bych ladila do béžových odstínů. Ale jinak se mi moc líbí.
 
inspirace Hugendubel
Pin It

Kořenka do kredence

V mé vysněné kredenci mi chybí bohužel jedna kořenka. Tak že jsem rozhodila sítě a díky Katce z MMB jsem získala kontakt na antik, kde kořenky s tímto motivem mají. Nejsou sice úplně přesné, ale malá stojí jen 40 Kč, tak že jsem chybějící Kmín vzala :-). Nekupte to za ty peníze :-D. On totiž asi sehnat úplný originál bude celkem nemožné, tak aspoň takto zaplním díru v poličce :-). 


Pin It

9. listopadu 2011

Hračky našich babiček

Vánoce se blíží, vybíráme dárky a já sem tam lituji, že jsem se nenarodila dřív....
Ale prostě každá doba má to svoje :-). 

inspirace internet
Pin It

8. listopadu 2011

Přátelství

je mezilidský vztah vyznačující se vzájemnou náklonností a porozuměním. Lidé v přátelském vztahu se vůči svým protějškům chovají ohleduplně a chtějí pro své přátele to nejlepší. Důležitá je také vzájemná upřímnost, důvěra a schopnost empatie; přátelé se svým protějškům mohou svěřit se svými pocity a názory bez strachu, že by za ně byli odsuzováni. V přátelství je také běžná vzájemná nezištná pomoc a touha trávit se svým protějškem co nejvíce času. Opravdové přátelství je vzácné, tak jako každou hodnotu je třeba jej objevit, ochraňovat a živit. Přátelství vyžaduje vůli, čas, trpělivost a citlivost, ale všechno úsilí, jakkoliv velké, stojí za to, protože opravdový přítel s námi nesdílí pouze štěstí a úspěchy, nýbrž především naše bolesti a zklamání. Praví přátelé, které často objevíme až ve chvíli nouze, nás provázejí svou tichou, ale stálou přítomností a dovedou nezaujatě a nesobecky poradit. Kdo má přátele, kteří si zasluhují toho jména, není nikdy úplně sám a necítí se opuštěný (zdroj Wikipedie). Bohužel já zrovna o jednu přítelkyni přišla (tedy až do minulého týdne jsem si myslela, že  je to přítelkyně), ale život jde dál. Prostě i toto patří k životu. Mrzí mě to, ale určité věci asi nejdou odpustit a asi nikdy nepochopím, že se člověk dokáže během pár měsíců úplně změnit. A víte co je nejzvláštnější? Že nejvíc vydrží přátelství vytvořené v dětství ♥♥♥ a ne ty co si vytvoříte v dospělosti. Tak že mám další záplatu na srdíčku a jdu dál....chybami se člověk učí. Hezký večer všem ♥♥♥.


Pin It

7. listopadu 2011

Další puntíky

Dostala jsem další přírůstek do své puntikaté sbírky od své puntikaté kamarádky Avi :-) ♥♥♥. 


Pin It

Giveaway

Kdo rádi soutěžíte o krásné ceny, tak mrkněte na blog Sandry, kde najdete bližší podrobnosti o další super soutěži. Výhra je velmi lákavá, jelikož se jedná o poukázku do úžasného obchůdku Bella Rose :-). Tak že s chutí do soutěžení a přeji všem hodně štěstí při losování :-) a ve skrytu duše doufám, že se třeba štěstí usměje taky na mě :-) když mě minule obloukem minulo. Už mám vybráno :-) co bych si naježila. 


inspirace Bella Rose a Sandra
Pin It