21. ledna 2012

Prodloužený krátký sloupek

Pin It

Ocenění

Od TinyMetudky, Jutty, JanyZuzky a Alči jsem obdržela vzkaz, že si mám u nich na blogu vyzvednout ocenění pro nejdražší blogy. Moc holkám děkuji  ♥♥ a ocenění předávám dál. Krásných blogů je děsně moc, tak že je těžké vybrat. A abych nikoho neurazila a hlavně, aby se ocenění neopakovala, tak ho dávám všem mým oblíbeným blogům na svém blogu :-D. Tak že, kdo máte méně, než 200 sledovatelů, ocenění je vaše ♥♥♥.  Jen to nebudu všem jednotlivě psát na blogy, jelikož bych se  upsala :-). Pin It

19. ledna 2012

Závěs na dveře

O něčem podobném uvažuji na prosklené dveře mezi kuchyní a dětským pokojem. Jen bych to musela obarvit na béžovo :-). 

inspirace Bonprix
Pin It

Dvakrát nahozený dlouhý sloupek

Pin It

18. ledna 2012

Záclonkové finále

Už je to uděláno, už je to hotovo,
nevídáno, neslýcháno, zase někdy nanovo :-)

Pin It

Polosloupek

Pin It

17. ledna 2012

Lavice

Pomalu v kuchyni ladím a dolaďuju. Moje polštářková lavice :-). Mám na polštářky úchylku...


Pin It

Záclonky do kuchyně

Dneska dorazily, jen je budu muset poupravit. Nemají tunýlek, ale poutka a ty nevypadají na vitrážce pěkně. Tak že jsem dopoledne párala a špendlila :-) a odpoledne se vrhnu šití. 


Pin It

Dlouhý sloupek

Pin It

16. ledna 2012

Lampa

Už to bude skoro rok, co jsem tady psala, že se mi podařilo koupit starou pěknou lampu, kterou jsem zamýšlela umístit do ložnice. Jenže když lampa dorazila, tak barevně byla jiná než bylo inzerováno, nebyla bílá, ale spíše do béžova a tím pádem se do ložnice nehodila. I stínidlo bylo na vyhození, tak že jsem lampu dala k ledu. A po roce nastal její čas :-). Sehnala jsem světlé stínidlo v Ikea, které sice moc na lampu nepasuje, má větší kolečko na uchycení než potřebuji, ale jelikož se mi nic jiného nedaří sehnat, tak jsem ráda aspoň za to a vypomohla jsem si drátkem, aby to drželo a vše jsem završila béžovou háčkovanou dečkou. Lampa má svoje čestné místo v kuchyni v rohu u lavice, kde se dá pěkně sednou s knížkou a nebo časopisem :-). Sice víc by se mi líbila u starého křesla, jenže to do naší pidi kuchyně nedostanu :-(. 


Pin It

Krátký sloupek

Pin It

15. ledna 2012

Marie Fischerová-Kvěchová podruhé

Podařilo se mi sehnat k předešlým pohlednicím ještě další, tak že budu přemýšlet, jestli si z nich udělat obrázky do rámečků a nebo naaranžovat třeba na nějakou drátěnou nástěnku. V Bella Rose mají docela velký výběr :-). 


inspirace Bella Rose
Pin It

Pevné oko

Pin It