11. února 2012

Tipy

Dneska jen dva inspirativní tipy :-). První je levný kobereček z Ikea, který po obháčkování vypadá naprosto skvěle... 


inspirace internet

... a druhy je lampička z Etsy. Tip pro šikovné ruce, které to umí s háčkem....a nebo by možná stačilo sehnat kousek frivolitkové krajky :-). 

inspirace Etsy
Pin It

10. února 2012

Věci na svém místě

Dneska jsem aranžovala :-). Poklop jsem zatím dala na zinkový tác se svíčkami, ale na velikonoce místo svíček chystám na tác dát seno a nějaké jarní deko. Sama jsem zvědavá, co vymyslím :-). No a struhadlo už taky visí.Pin It

Etsy

Pro neznalé...je to obdoba našeho Fleru a mají tam opravdu moc krásné věci :-) a důležité je, že prodejci zasílají i k nám :-). Etsy je svět ručních prací. Můžete si koupit unikátní ručně vyráběné a výběrové předměty přímo od nezávislých prodejců po celém světě a taky zde můžete svoje výrobky prodávat. Je tu všechno..od háčkování, vintage, vyšívání, šperky po keramiku, látky...prostě na co si vzpomenete. Najdete tu i obchůdek mé kamarádky Jutty, která dělá opravdu překrásné věci. Zrovna uvažuji, že si pořídím její obal na ohřívací láhev. Je opravdu překrásný ♥♥♥. A o obalu na květiny ani nemluvím :-). Jestli se vám její věci líbí a líbí se vám i její blog, tak ji můžete podpořit na Brigitte, kde klikněte na srdíčko :-). A pokud nechcete prodávat ani nakupovat, tak můžete hledat inspiraci a nebo se jen tak kochat :-). 

inspirace linenandwood
Pin It

Mlýnek

Modrej a ještě jen za 17 Kč. No nekupte to :-D. 


Pin It

9. února 2012

DIY

Do it yourself (DIY) (česky doslova „Udělej si sám“) je druh kultury, ve které si člověk sám, tzn. bez profesionální podpory, zhotoví užitečný výrobek, který slouží jemu nebo ostatním lidem. Kdo by si chtěl rozšířit obzory, tak více se dozví na Wikipedii. No a ti další, kteří mají šikovné ručičky a mají rádi návody s obrázky "krok za krokem", tak pro ty tu mám jeden tip, kde takových úžasných návodů najdou opravdu hodně :-). 

inspirace Duitang
Pin It

Závěs na dveře podruhé

Tak už jsem našla závěs do kuchyně na prosklené dveře :-). Má jen jednu vadu a to tu, že je v bílé barvě. No uvidíme, jestli nebude pasovat , tak obarvím na béžovo :-D. 

inspirace Bonprix
Pin It

8. února 2012

Farma

Moje zvířátková farma se bude rozrůstat o nové kousky. Díky tipu své kamarádky Marionnety brzo přibude k slepičce a kohoutkovi králíček a dlouho sháněná ovečka ♥♥♥.Pin It

Soutěž u Vicky

Další soutěž, kde výhrou je dárkový poukaz do mého srdečního obchůdku Bella Rose, který se pomalu plní jarními novinkami pořádá Vicky. Kdo jste se ještě nezapojil tak šup do toho. Více info najdete u Vicky na blogu. 


Pin It

Blesk Hobby

Dneska jsem šla do světa za určitým cílem :-). Sehnat lednové číslo zmiňované Rozmarýny. A světe div se ...i tady v tom našem koutě, kde lišky pomalu dávají dobrou noc se zadařilo a mám ji :-). A jestli bude náplň ostatních čísel jako tohoto prvního, tak se stanu asi věrnou čtenářkou :-). No a když už jsem tam byla, tak jsem vzala i únorové číslo Blesk Hobby s bylinkovou přílohou a krásnými stránkami venkovského bydlení, tak že už doma listuji a doporučuji...

inspirace Rozmarýna

inspirace Blesk Hobby
Pin It

7. února 2012

Rozmarýna

V novém měsíčníku pro tvořivé lidi, Rozmarýna, najdete: tipy pro dům, chalupu i zahradu; rady, jak pečovat o své zdraví; recepty pro každodenní i sváteční vaření; návody na výrobu dárků a dekorací; nápady, jak si zpříjemnit život. Rozmarýna 2/2012 vyjde již tento pátek 10. února.

Pin It

6. února 2012

Háčkovaná inspirace z časopisuPin It

Námořnické lano

Při dnešním brouzdání v sekci Bydlení na MMB jsem narazila na obrázku super koberečku z námořnického lana. Hledala jsem i návod, ale bohužel ten je obsažen jen v knize ještě s dalšími 26 DIY projekty. Fascinujeme mě, co všechno dokáže člověk vymyslet a zužitkovat i obyčejné námořnické lano .-). Ale kdyby se chtěl někdo náhodou realizovat, tak jsem na razila na tutoriál  podle kterého si můžete udělat rohožku z námořnického lana :-). 

inspirace internet
Pin It

5. února 2012

Struhadlo

Dneska mám zase super den na úlovky. Podařilo se mi ukořistit velké struhadlo (30 cm) s mým oblíbeným motivem do kuchyně a koukla jsem k prodávající a on tam zrovna končil v aukci věšáček s motivem holandských mlýnů. Tento dekor zase preferuji na verandě, kde v kredenci mám kořenky s tímto motivem :-). Sice je do bíla, ale to nebude zase takový problém natřít ho do barvy kredence :-) aby ladil. Mám obr radost :-). 


Pin It