17. února 2012

Závěsná nástěnka

Super nápad....na fotky, recepty, dětské výkresy...prostě co vás napadne. 

inspirace Ordinary mommy design
Pin It

15. února 2012

Háčkovaný hadrový koberec

Už se těším až si někdy takový hadrák uháčkuji :-). 

inspirace The Sunroomuk

inspirace Flickr
Pin It

Lem z deček

Hezký nápad jak využít dečky třeba na lem do kredence. Jen bych asi zvolila bílou barvu stužky :-).

inspirace a little indie
Pin It

Recyklovaný sud

Malá zahrádka v nepotřebném sudu :-). 

inspirace Design Sponge
Pin It

Lustr z háčkovaných deček

Moc ráda si prohlížím vaše blogy, jelikož tam najdu vždycky plno inspirujících věcí. Sice ne všude píšu pochvalné komentáře neboť bych nedělala celý den nic jiného :-), ale opravdu denně prohlížím poctivě všechny české blogy, kde jsou nějaké novinky. A dneska jsem narazila u Marťuli na úžasný tip na lustr z háčkovaných deček. Prostě paráda a nedalo mi to a pátrala jsem dál. A našla jsem i další....stejně krásný DIY

inspirace internet


Dalším  pěkným nápadem mi připadá upnutí dečky do kruhu na vyšívání. Krásně to může vypadat jako třeba jako dekorace do okna :-).

inspirace internet
Pin It

14. února 2012

Den svatého Valentýna

Svátek svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn), se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky. V poslední době se tento svátek šíří i v kontinentální Evropě, do určité míry z komerčních důvodů. Já tento svátek neslavím, mám raději datum 1.5. jako svátek zamilovaných a ani jsem ho nikdy neslavila, ale nic mi nebrání v tom vám všem popřát, aby jste si tento svátek lásky užili ♥♥♥.


Pin It

13. února 2012

Dnešní radostiPin It

12. února 2012

Houpací inspirace

Na Etsy je opravdu pořád na co koukat. Houpací síť je naprosto úžasná (naštěstí nemám prostor kam bych ji uvázala :-D i když přemýšlím, že bych kvůli ní něco vymyslela, jelikož za ty peníze je  naprosto super) a jehelníček ve formičkách je taky moc hezký nápad. 
inspirace Etsy
Pin It