17. března 2012

Střípky ze zahrady


Pin It

Jaro v terině


Pin It

15. března 2012

Slaměnka

Tak takové bydlení by se mi fakt líbilo :-).

inspirace Hobby Blesk
Pin It

14. března 2012

A když se nudím...

.. a zrovna se neučím háčkovat, tkát, nesedím na Aukru, nevěnuji se rodině, zahradě, domácnosti a nebo nevymýšlím další činnosti jak se zabavit, tak se bavím tvorbou internetových stránek :-). V únoru jsem udělala stránky pro naši mateřinku :-). Ale jak se říká "kovářovic kobyla chodí vždycky bosa", tak v mém případě to platí také. Na Jetelíčkov mi už nezbývá čas, tak že jsem ho musela uložit tzv. k ledu a prostě snad se k němu někdy vrátím :-). Zatím bude mimo provoz a uvidím, jestli bude čas na jeho aktualizaci a znovu zprovoznění. Blog je hrozný žrout času a udržovat k tomu i aktuální web bylo už nad moje síly :-). 


Pin It

Kolíkový stav 2v1

Rok se s rokem sešel a konečně ze mě bude tkadlena :-D. Blíží se jedno výročí, na které už radši zapomínám, ale bohužel ne moje rodina :-), tak že jsem vymyslela, že na stará kolena začnu k háčkovaní ještě tkát a dala jim typ, kde mi dárek pořídit. A vyzkoušet se má všechno (no ještě jsem neskákala padákem, neletěla letadlem,o jumpingu ani nemluvím ...je to to hodně co ještě musím stihnout) a materiálu na tkaní mám doma celkem dost a dokonce v mé oblíbené modré, tak že není co řešit :-). No stejně bych možná měla zajít za nějakým psychiatrem, jestli jsem úplně normální :-D. Někdy mám pocit, že se snažím, abych nestíhala ještě víc než nestíhám :-D a vrhám se po hlavě do dalších a dalších žroutů času. A to mě ještě čeká změna času, která mi ubere jednu hodinu :-). 

inspirace Dílnička NA TVRZI Fler

Pin It

13. března 2012

Šaty jako dekorace


Pin It

Nová Rozmarýna

Opět se povedla :-).


inspirace Rozmarýna
Pin It

... a pokračuji ...

Dopoledne jsem umyla okna do ulice a pomalu budu zdobit i tam. Ale zatím si to užívám uvnitř :-).
Pin It

A pokračuji v jarním ladění


Pin It

12. března 2012

...a ladím....


Pin It

Začínám jarně ladit...

... pomalu, ale jistě. Krůček po krůčku a pomalu jdu jaru naproti :-).


Pin It

Stolek v akci

Stolek dorazil a užívám si ho nejen já :-).


Pin It

11. března 2012

Kde láska, tam štěstí podruhé

Před vánocemi jsem dávala na blog upoutávku na nové číslo Chataře & chalupáře s krásnou chaloupkou.a úžasnými létajícími andílky, které už mám doma :-). A dneska jsem objevila tuto krásu i webových stránkách zmiňovaného časopisu. Také chaloupka ve stráni nemá chybu.

inspirace Chatař&chalupář
Pin It

Kamenné domy ...

... v anglickém stylu.  Někdy nevím, čemu bych dala, mít tu možnost přednost. Jestli takovému baráčku a nebo klasickému selskému statku :-). 

inspirace internet


inspirace Panoramio
Pin It

Bidlo nad kamny

Je nezbytným doplňkem kachlových kamen a bývá vodorovně upevněné pod stropem. Dají se na něm sušit utěrky, promoklé šatstvo, ale i svazky bylinek. Více se o tomto doplňku starých chalup dočtete v článku na webových stránkách Chataře & chalupáře. Já bidlo mám, ale bohužel mi k němu chybí kachláče :-). Zatím visí v pergole a suším na něm bylinky.

inspirace Chhatař & chalupář
Pin It