28. dubna 2012

Bleší trh

Příští týden v sobotu se chystám do Prahy na jeden super babinec a při té příležitosti zabloudím určitě i na bleší trh do pražské Kolbenky. Tak jsem zvědavá, jestli něco ukořistím :-).

 inspirace internet bleší trhy
Pin It

Pálení čarodejnic

Foťák jsem půjčila drahé polovici a čekala, že vše zdokumentuje. Fakt jsem naivka...ani vatra, ani čarodějnice :-). Ale děti byly spokojené a to je hlavní.


Pin It

Krmení podruhé...

... tentokrát duo...Pin It

Dvě novinky do zahrádky

Už se na ně moc těším...


inspirace internet
Pin It

27. dubna 2012

Trochu macešek od sousedů

inspirace Wohnen und garten

Pin It

Narozeninová soutěž

Nedávno měl můj oblíbený obchůdek Bella Rose narozeniny. A při té příležitosti vyhlásil soutěž. Mimo mé maličkosti se jí účastnilo cca 600 soutěžících a vyhrát mohlo jen 12. A světe div se..štěstí se unavilo a já skončila na 8. místě a tím pádem vyhrála poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup zboží v Bella Rose. Moc mě to potěšilo a dárek jsem si hned vybrala. Hliněný květník Botanique, jelikož vypadá úžasně a květníků teď na jaře není nikdy dost :-). Už v něm vidím nějaký babiččin muškát...

inspirace Bella Rose
Pin It

25. dubna 2012

Těstovinový salát od Vlaštovky

Bylo nebylo...sešla se kdysi banda skvělých lidí na jednom úžasném místě, v úžasném domě a ještě v úžasnější zahradě. A každý na tu sešlost dovezl nějakou dobrotu. A jelikož recepty na všechny dovezené dobroty jsem měla na starém Jetelíčkově a v nové verzi Jetelíčkova, kterou možná někdy zprovozním s nimi nepočítám, jelikož co bylo bylo a minulost už nejde vrátit zpátky, tak jsem se rozhodla, že založím tady na blogu rubriku Recepty z Divic...pro ty co tam byli, jedli, pili a dobře se bavili, budu postupně recepty postupně vkládat :-). 

šablona Helena Normark/Graphic Garden®
Pin It

A zase ta zahrádka ...


Pin It

23. dubna 2012

Mísa, miska, mistička...

... největší má průměr 21cm a další pak 16 cm, 13 cm, 11,5 cm a 9,5cm. 


Pin It

22. dubna 2012

Věneček z pampelišek

Návod jak na to...


Pin It

Pohádka

Stačí se jen zasnít...


Pin It

Nedělní zahrádka


Pin It