8. září 2012

Staré zavařovací hrnce

Dostala jsem od hodné sousedky několik starých zavařovacích hrnců. A už vím, jak s nimi naložím :-). 


inspirace internet
Pin It

Vánoce

Nebojte, nezbláznila jsem se :-). Ale mám Ježíška už v září. Naši sousedi mají hned vedle nás 2 domky. Jeden moderní, kde bydlí a jeden po sousedově mamince, který chtěli nechat synovi. Jenže ten ho nechce a tak se rozhodli, že ho vyklidí a prodají. No a jelikož paní sousedce jedna moje kamarádka z ulice práskla, že jsem sběratel haraburdí, tak mě paní pozvala, jestli si nechci něco vybrat než to vyhodí a nebo rozštípají. Chápete to?. No tak že mám vánoce. Zatím jsem si domů nanosila keramické, květináče, krásnou židli, obrovský modrý smaltovaný hrnec, petrolejku, bábovku, poličky, starý botník, váhu se závažím...no a ještě u ní mám kredenc (bude se hodit jednou do letní kuchyně), truhlu, šuplíčkovou komodu, starý stůl, sud, staré krásné dveře a možná dostanu staré funkční rádio i s gramofonem :-). A to jsem ještě nebyla na půdě :-). Paní sousedka si asi jen od včera myslí, že bydlí vedle blázna :-). 


Pin It

Relax


Tak toto by mi stačilo ke štěstí...bohužel se musím spokojit jen s časáky a kávou :-). Ale mám pro Vás skvělou zprávu. Kdo shání Wohnen & Garten, tak už si ho může kupovat i u nás. A nejen tento časopis, ale i jiné našemu srdíčku blízké časopisy. 

Pin It

Podzim je za dveřmi


Pin It

Tak už zase objednávám...

šíleně ten čas letí :-(. 

inspirace Studio Trnka

Pin It

4. září 2012

Moudro

Dneska jsem u Kejt narazila na jedno moudro:

…Rozhovor je pro lásku k bližnímu důležitý jako krev pro tělo.
Když krev přestává proudit, organismus umírá.
Když odumírá rozhovor, umírá láska a na její místo nastupuje zášť a vztahovačnost.
Rozhovor však může odumřelý vztah obnovit.
Otevřený rozhovor ten zázrak dokáže - může probudit k životu nový lidský vztah a znovu vzkřísit ten,který už byl mrtvý…
(Reuel Howe)

Do posledního písmenka s tím souhlasím. Bohužel ale problém je, když mluvit chce jen jedna strana a druhá mlčí...tam už asi pomoci není :-(. 


Pin It

2. září 2012

Oblíbenec


Pin It