29. září 2012

Podzimní výzdoba

Hned jsem využila soudek od sousedů :-). Jen červenou přetřu na jaře na modrou :-). Výzdobu moc velkou nedělám, nějak se mi do ničeho letos nechce :-). 


Pin It

Až se jaro zeptá...

Dneska došlo na návštěvu zahradnického centra, kam jsem šla utratit peněžní poukázky, které jsem vyhrála i Vaší zásluhou v soutěži Truhlík roku. Myslela jsem si, že si pořídím nějakou podzimní výzdobu, ale všechno se mi zdálo kýčovité. Tak že jedna poukázka zůstala ještě v záloze na nějakou předvánoční návštěvu a druhou jsem proměnila za cibulky a nějaké kytičky :-). 


Pin It

28. září 2012

Staré krámy..

... a pro mě poklady. Úlovky od sousedů :-). 


Pin It

Strašidláci

Máme místo dýní :-). 

Pin It

27. září 2012

Dřevěný nábytek do domečku

Prostě není nad dřevo...dělám předvánoční průzkum trhu a zjišťuji, že je to děs běs a pokud se rozhodnu pro nevybavený domeček, tak budou mít panenky holobyt :-D...Plast je děsnej, a to co se mi líbí je dřevěný a drahý, ale stejně jsem se zamilovala....Není to krása?

inspirace Dora Kuhn
Pin It

Háčkujeme....

Tak už mám i šanon :-)... 

Pin It

25. září 2012

Babí léto

Už asi poslední fotky ze zahrady. Dneska i když je tam krásně, tak jsem zazimovala přenosné kytky, jelikož tomu počasí nevěřím ani za mák. Jeden den 30 stupňů a druhá den je to na nule :-). Už mi zbývá jen schovat keramiku a je to....


Pin It

24. září 2012

Malá radost

Trnkům málokdy odolám a tím pádem Tajné domácí rady naší babičky už mi visí v kuchyni :-). 

inspirace Studio Trnka
Pin It

23. září 2012

Panenky do domečku

Tedy ty by si spíš asi koupila maminka :-). Svoji první Barbie jsem dostala až ve 14 a ke všemu nebyla ani kloubová :-). Tak že mám v sobě takové nějaké nesplněné sny....No a třeba jednou začnu háčkovat šatičky. Ale jako Hanneton tedy šikovná nikdy nebudu. 


inspirace internet
Pin It

Budeme psát Ježíškovi

Jen mám obavu, že to Ježíšek nerozdýchá :-).  Ale nevěřili by jste, jak je těžké vybrat hezký domeček pro panenky. Jasně, že musí být dřevěný...


Pin It