12. října 2012

Modré...

...Barbie, prostě jsem ulítlá na modrou na čemkoliv a tyhle sestřičky se mi moc líbí. Jen škoda, že jsou až ze země za mořem :-). 

inspirace internet

Pin It

Anděl...

... od anděla. Hani díky ♥♥♥.


Pin It

10. října 2012

Panenka

Mám prostě ráda staré věci....přemýšlím, jak asi vypadala její původní majitelka, jestli to byla holčička a s panenkou si i hrála a nebo byla panenka jen někde vystavená na polici. Kdo ví...


Pin It

9. října 2012

Kolébka

Taky nesmím zapomenout na naše větší panenky, tak že dostanou pod stromeček starou kolébku. Jen se holky budou muset střídat :-D ve spaní. 


Pin It

Náhoda

Jelikož kuchyně jsem do domečku sehnala už dvě :-), tak jsem se dala do shánění nějaké staré ložnice. A vzpomněla jsem si, že jedna moje internetová kamarádka Jana kdysi dávala na blog příspěvek o své návštěvě jednoho antiku, kde byla stará ložnice právě pode mých představ. Tak jsem zapátrala, našla fotku, kontakt a zkusila jsem štěstí, jestli náhodou tam ložnice ještě na mě nečeká. Nedělala jsem si moc velké naděje, neb Janin příspěvek byl přes půl roku starý. A ejhle, ložnice je volná :-). Tak teď čekám, jestli mi majitel nábyteček pošle, jelikož na osobní odběr to mám z ruky. 

inspirace Bydlení ve 3D

Pin It

8. října 2012

První vlaštovka

do domečkové koupelny....koupelnová skříňka s umyvadlem ze dřeva. 


Pin It

Keramický advent

Ten letošní bude ve znamení Morkusovic. Nešlo odolat svícnu s andílky a taky andílkům na pověšení :-). 

 inspirace Zuzka Morkusová
Pin It