20. října 2012

Další obyvatelky

No nejsem si jistá, jestli nebudeme muset přistavovat :-D. Jenže když já se do nich zamilovala ....Nevím nevím, kdo si vlastně bude hrát :-)


Pin It

Bílá kuchyně s modrým stropem

Jak vytvořit kuchyni jako od babičky vám tentokrát ukážou designérky Marta Kačorová a Zuzka Kutllerová v pořadu Bydlení je hra.

inspirace ČT1

Pin It

19. října 2012

Zimní panenka

Nová obyvatelka domečku :-). 
Pin It

17. října 2012

Štěstí

Víš co je štěstí ? Je to dům, auto a chata? Ne, štěstí je dětství, když máma je i táta. Víš co je štěstí? Když máš peněz jak smetí ? Ne štěstí je rodina, když jsou rozesmáté tváře dětí. Štěstí je když pro někoho něco znamenáš, když někomu radost uděláš, když o někoho opřít se můžeš, ochotně každému pomůžeš. Když někdo rád vzpomene si na tebe, když nechceš všechno jenom pro sebe. Když vážíš si toho co máš, když lepšího už nic nehledáš. Když vůbec nevíš co je závist, když nemáš v srdci svém nenávist. Když i přes slzy dokážeš se smát, když tě má někdo doopravdy rád. Když umíš odpustit a taky snít, štěstí je to co každý člověk chtěl by mít. Ne však o štěstí má každý stejnou představu, někomu stačí málo, někdo chce bohatství a slávu. Někdo zas touží po tom, co zrovna druhý má, proto mnoho lidí štěstí vůbec nepozná ..

Nejsou to moje slova z mé hlavy, ale podepisuji se pod ně....
inspirace FB

Pin It

16. října 2012

Střihy

Toto je přesně ono, co se mi líbí a jsem ráda, že jsem střihy sehnala :-). 


Pin It

Látkové sáčky na bylinky

Dneska jsem narazila na pěkný nápad. A kdo má z léta nasušené bylinky, tak sáčky určitě využije :-).

inspirace Novinky.cz

Pin It

15. října 2012

Už se pomalu chystám...

...na co? No přece na výrobu adventního kalendáře. Loni jsem se na Fleru zamilovala do kalendáře od Kosích sester, tak že letos se chci pokusit o něco podobného a hned 2x :-). Pomalu chystám razítka, pytlíčky a za hlavní ušití děkuji Lence Včelce ♥♥♥Ještě si udělám šablonu na čísla, seženu dřevěné knoflíky a můžu začít :-).Pin It

14. října 2012

Barbie

Setkala jsem se tady na blogu s názorem, že Barbie je kýč. Ale miliony kusů prodaných po celém světě dokazují její stále trvající oblibu bez ohledu na pozdvižené ukazováčky mravokárců, kteří poukazují stejně jako autorka komentáře na to, že je to kýč kazící vkus dětí, Ano, svým způsobem určitě. Možná se více lidem zdá, že dělat domek pro panenky, vybavit ho starým nábytkem a pak do něj posadit Barbie je šílenost, když to nazvu ještě slušně. Ale ráda bych upozornila, že já nechci dělat přímo nějakou repliku starožitného domečku se starožitným nábytkem. Do něj by Barbie určitě nezapadla. Chci mít úplně obyčejný domek, kde bude převažovat nábytek dřevěný a jen minimum plastu. A taky pokud to půjde, tak bych chtěla, aby panenky, měly nějakou podobnou garderóbu jako na obrázcích. Snad to klapne a ušije nám některé z oblečků Keshira-doll-couture z Fleru. Aby do interiéru zapadly i přesto, že jsou to jen "kýčovité" Barbie :-). 


Pin It

Něco do domečku

Zatím mám jasno jen asi s kuchyní a ložnicí. Tak jsem si říkala, že do obývacího pokoje by to nemuselo být špatný a sedačku asi zkusím vyrobit. Veškerý nábytek se chystám zbavit barvy, ale ještě úplně nevím do jaké barvy půjdu. Kuchyně bude béžovomodrá, ložnice béžová s modrými doplňky, na terase bude proutí, ale jak dopadne obývák a koupelna, to je ve hvězdách. Koupelna asi bude nakonec stejně z plastu. Tedy prozatím:-).  


Pin It

Domeček

Dnes jsem dostala od pana truhláře email s fotkou korpusu domečku. Podle mě se mu povedl a je super :-). Tu pásku na střeše samozřejmě sundá, jak mě upozornil :-D.


Pin It

Kalendář Iva Hüttnerová


Pin It