1. března 2013

Jarní vystřihovánky


inspirace Vranovi

Pin It

Venkov a styl


Pin It

Možná někdy...

...nebo až najdu sponzora, popřípadě neznámého dárce :-D.

Pin It

Leze, leze, po železe...


Pin It

Miniaturní krása

Pin It

27. února 2013

Lundby

Lundby je jednou z nejstarších firem na světě vyrábějící domečky pro panenky v měřítku 1:18. Již od roku 1945 produkuje unikátní kolekce domů a příslušenství. Neustále se snaží aby její nabídka držela krok se současnými trendy v oblasti bydlení a designu. Lundby založil dánský pár Axel a Grete Thomsenovi, když se přestěhovali do Švédska. Lundby domeček, který je nejprodávanější značkou domečků na trhu po celém světě. Krása Lundby spočívá v tom, že nové řady nábytku a doplňků, jsou neustále vyvíjeny a doplňovány, a vy je můžete dokupovat, tak jako třeba nábytek v IKEA. No a jelikož máme domek pro Barbie, ale malé panenky žádné svoje zázemí nemají, tak jsme neváhala,  když se mi naskytla příležitost koupit právě tento plně zařízený domeček. Sice budu muset znovu vytapetovat, ale to už jsem nacvičila ne velkém domečku :-). Domeček je velký  90 x 70 cm a už se těším, jak budu po Ebay shánět nábyteček, jelikož u nás jsem na tento nábytek zatím nenarazila. Mám z něj větší radost než z toho pro Barbie :-). Hlavně proto, že nový je hodně drahý :-) a že bude jakoby "můj". A jeden zajímavý blog o domečcích a příslušenství Lundby. 


Pin It

26. února 2013

Dárky pro Barbínky

I panenky si sem tam zaslouží nějaký dárek :-). Tak že v březnu dostanou naše holky novou jídelnu. Kredenc, policovou skříň, rohovou lavici a stůl se židlemi. No a na stůl talířky a hrníčky a modrý koberec jako bonus :-). Už se těším a konečně snad koupím Lakostan a zrenovuji jim i kuchyni...


inspirace Fler marta118 a Svět Miniatur
Pin It

24. února 2013

Modré krokusy

Jak už víte, mám úchylku na porcelán Villeroy & Boch, tedy hlavně na porcelánové jarní kytičky a loni jsem psala, že každý rok svoji sbírku budu rozšiřovat :-). Tak že letos ke konvalinkám, narciskům, sněženkám a k vánoční růži přibudou modré krokusy. 


Pin It

Za písničku aneb Filipovo putování za starými řemesly

Moje děti v neděli ráno sledují Studio Kamarád. A já jsem zjistila, že jeho součástí je pořad, který je jakoby přímo natáčený pro mě :-). Třeba dneska tam byla moje oblíbenkyně paní Vránová se svými vystřihovánky.


Pin It