19. července 2014

Prázdniny v jednom kole

Super akce Albertu. Knížka je super, babička nám pilně sbírá nálepky a dokonce se mi podařilo na Facebooku vyhrát rodinnou vstupenku na neobjevené památky. Nejblíže máme zámek Uherčice, tak že se pokusíme navštívit a objevit právě tuto památku :-). 


Pin It

Byl horký letní den a celý svět se smál ...


Pin It

18. července 2014

Kalendář 2015

Do vánoc máme 159 dnů (nevím jak Vám, ale mě ten čas letí úplně šíleně) a tak se Vám možná bude hodit typ na krásný kalendář Jiřiny Kaplické...


...nebo mé oblibené Ivči Hüttnerové.


Já osobně asi zůstanu druhým rokem věrná rodinnému kalendáři, který se u nás osvědčil :-). 


Pin It

Babičkovské etikety od TrnkůPin It

17. července 2014

Něco ze zahrádky...

I když tedy horka jsou šílený a u nás na Moravě prší minimálně, tak pořád ještě něco kvete :-).


Pin It

Rybí nemoc

Omlouvám se všem, že nepíšu....Ale mám "rybí nemoc". Prostě se mi nic nechce, ani mluvit, ani psát....Přišla jsem zásluhou jedné "nejmenované osoby" o svoji vysněnou práci, tak že určitě moji nepřítomnost na blogu pochopíte :-(. No ale život jde dál, jsem zase na ÚP a snažím se shánět něco nového. Nejraději bych zůstala u kreativního oboru, ale v mém věku už se o mě nikdo nepere....no tak že zatím si s dětmi aspoň užíváme prázdnin....Jezdíme se koupat třeba do moravského Chorvatska, užíváme si v KinderWeltu a na koupáku ve Znojmě, taky jsme posnídali s Novou :-) a zatancovali si na bále princezen ve Slavkově. Prostě ať žije léto a prázdniny....a nebojte, já se zase ozvu :-). 

Pin It

14. července 2014

Červencová Rozmarýna


Pin It